IT įrangos remontas ir ūkio priežiūra

Informacinių technologinių sistemų valdymas ir aptarnavimas didina kiekvienos įstaigos pridėtinę vertę, palengvina darbą. Modernios įmonės veikloje, reguliariai prižiūrimas IT ūkis užtikrina pastovų ir produktyvų darbą. Nuolatinė priežiūra yra būtina kiekvienai įrangai. Mūsų kvalifikuoti IT specialistai atliks pilną įrangos auditą ir užtikrins informacinių technologijų darbo našumą. Nuotolinių darbo vietų kūrimas.

Apsaugos kamerų įrengimas ir aptarnavimas

Su vaizdo ir garso stebėjimo sistema apasaugosite savo namus, kitas patalpas, lauko ir kiemo teritoriją. Rengiame dokumentacijas, supažindiname su įranga darbuotojus, informuojame klientus.

IS programavimas ir administravimas

Siūlome optimalius programavimo sprendimus. Atlikę Jūsų poreikių tyrimą, pasiūlysime Jums patį palankiausią puslapio ir jo turninio valdymo sistemos (TVS), verslo valdymo programos (CRM) ar kitą programavimo sprendimą. Optimizuosime ir administruosime Jūsų internetinį puslapį ir verslo valdymo programą, tvarkysime tekstus, nuotraukas ir kitą informaciją.

Internetinė reklama, spauda ir maketavimas

Reklama internete apima daugelį įvairių variantų (SEM ir SEO): vaizdo klipai ir reklaminiai baneriai, vaizdinės ir tekstinės nuorodos bei skelbimai, reklaminiai straipsniai informaciniuose portalose ir žinoma tekstinė reklama paieškos sistemose. Dirbame ne tik su internetine, bet su lauko ir vidaus reklama. Spausdiname vizitines korteles, lankstinukus, skrajutes, kvietimus, laikraštukus ir pan. Atliekame įvairius maketavimo ir grafinio dizaino darbus.


Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Susipažinkite su mūsų Privatumo politika.
Sutinku