IT įrangos remontas ir ūkio priežiūra

Informacinių technologinių sistemų valdymas ir aptarnavimas didina kiekvienos įstaigos pridėtinę vertę, palengvina darbą. Modernios įmonės veikloje, reguliariai prižiūrimas IT ūkis užtikrina pastovų ir produktyvų darbą. Nuolatinė priežiūra yra būtina kiekvienai įrangai. Mūsų kvalifikuoti IT specialistai atliks pilną įrangos auditą ir užtikrins informacinių technologijų darbo našumą.

Apsaugos kamerų įrengimas ir aptarnavimas

Jei dažnai keliaujate ir namus paliekate tuščius, jei Jūsų nuosaybė yra niokojama ar tiesiog norite neišlipus iš lovos pamatyti kas stovi prie Jūsų durų ar vartų - vertėtų gerai pagalvoti apie vaizdo stebėjimo sistemos įrengimą. Su vaizdo sistema apasaugosite savo namus, kitas patalpas, lauko ir kiemo teritoriją.

IS programavimas ir administravimas

Siūlome optimalius programavimo sprendimus. Atlikę Jūsų poreikių tyrimą, pasiūlysime Jums patį palankiausią puslapio ir jo turninio valdymo sistemos (TVS), verslo valdymo programos (CRM) ar kitą programavimo sprendimą. Optimizuosime ir administruosime Jūsų internetinį puslapį ir verslo valdymo programą, tvarkysime tekstus, nuotraukas ir kitą informaciją. Kiekvieno projekto kūrimo laikotarpis priklauso nuo dizaino ir programinio kodo sudėtingumo.

Internetinė reklama, spauda ir maketavimas

Reklama internete apima daugelį įvairių variantų (SEM ir SEO): vaizdo klipai ir reklaminiai baneriai, vaizdinės ir tekstinės nuorodos bei skelbimai, reklaminiai straipsniai informaciniuose portalose ir žinoma tekstinė reklama paieškos sistemose. Dirbame ne tik su internetine, bet su lauko ir vidaus reklama. Spausdiname vizitines korteles, lankstinukus, skrajutes, kvietimus, laikraštukus ir pan. Atliekame įvairius maketavimo ir grafinio dizaino darbus.