Apie mus

Veiklos principai
Veiklos principai
Teikiame efektyvias ir aukštos kokybės paslaugas, diegiame ir vystome įmonių IT infrastruktūrą, kuri suteikia lengvą, greitą ir efektyvų darbą. Diegiame stebėjimo, apsaugos ir praėjimo sistemas – praėjimo kontrolei, darbo laiko apskaitai, bei namų ir biuro saugumui užtikrinti. Mūsų IT paslaugos privalo atitikti geriausiai pripažįstamus profesinius ir techninius standartus, todėl nuolat tobulėjame dirbdami su savo partneriais, tiekėjais, kolegomis bei kitais šios srities profesionalais. Atsižvelgiame į kiekvieno kliento lūkesčius ieškome geriausio sprendimo kainos ir kokybės atžvilgiu.
Vizija
Plėsti paslaugų spektrą, kuris atitiktu nuolat beskeičiantį rinkos poreikį. Visada koncentruotis į naujų projektų vystymą. Dirbti ir bendradarbiauti ne tik su Lietuvos, bet ir su užsienio IT paslaugų teikėjais.
Vizija
Misija
Misija
Teikti efektyviausias ir aukščiausios kokybės paslaugas įmonėms, įstaigoms, organizacijoms, verslo ir namų ūkiams, diegti ir vystyti jų įvaizdį bei infrastruktūrą pagal kliento lūkesčius ir poreikius.
Tikslai
Tobulėti IT srityje, bei tapti pripažinta inovatyvi profesionalų komanda, maksimaliai patenkinančia klientų poreikius užtikrinant optimaliausią kainą.
Tikslai

Turite klausimų ir reikalinga IT konsultacija?
Susisiekite su mumis.

+370 683 50110  info@itis.lt
Facebook

Siunčiama...
Ši svetainė yra saugoma reCAPTCHA metodu ir jai taikomi
Google Privatumo politikos reikalavimai bei Paslaugų teikimo sąlygos.
Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Susipažinkite su mūsų Privatumo politika.
Į viršų!